Tikkurila Unica Super 60- jachtowy lakier w półpołysku

109,90 zł
Brutto

Szybkoschnący, półpołyskowy lakier uretanowo-alkidowy przeznaczony do wewnętrznych i zewnętrznych elementów drewnianych. Zawiera środki spowalniające proces żółknięcia spowodowany promieniowaniem UV. Produkt zakolorowany jest bardziej odporny na promieniowanie słoneczne, niż produkt bezbarwny.

Pojemność

Szybkoschnący lakier uretanowo-alkidowy przeznaczony do wewnętrznych i zewnętrznych elementów drewnianych. Zawiera środki spowalniające proces żółknięcia spowodowany promieniowaniem UV. Produkt zakolorowany jest bardziej odporny na promieniowanie słoneczne, niż produkt bezbarwny.

ZASTOSOWANIE

Meble i podłogi narażone na lekkie obciążenia mechaniczne. Może być również stosowany do lakierowania nadwodnych części łodzi.

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Przeznaczony do wewnętrznych i zewnętrznych elementów drewnianych.Zawiera środki spowalniające proces żółknięcia spowodowany promieniowaniem UV. Produkt zakolorowany jest bardziej odporny na promieniowanie słoneczne, niż produkt bezbarwny.

Bezbarwny z możliwością barwienia

Lakier Tikkurila Unica Super Lacquer 60 jest bezbarwny lub może być zakolorowany na odcienie z karty kolorów Interior Wood Stains and Lacquers i Valtti. Jeśli kolor jest zbyt ciemny, należy dodać bezbarwnego lakieru Tikkurila Unica Super lub Tikkurila Everal Thinner 1050.

Szybkoschnący

W temperaturze +23°C i przy wilgotności względnej powietrza 50% zazwyczaj lakier Tikkurila Unica Super Lacquer 60 osiąga pyłosuchość po 2 godzinach, suchość dotykowa po 6 godzinach. Nakładanie kolejnej warstwy po 24 godzinach. Całkowita twardość po ok. 4 tygodniach, zależnie od wentylacji, temperatury powietrza, wilgotności względnej i grubości powłoki lakieru. .

Opis

Wykończenie
Półpołysk
Wydajność ( m²/L )
14
Metoda Aplikacji
pędzel/natrysk
Zalecana ilość warstw
2
Czas schnięcia jednej warstwy
2
Czas pomiędzy położeniem drugiej warstwy:
24

Specyficzne kody

ean13
6408070014882
  • Zarejestruj

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj konto