Tikkurila Otex 0,9L- podkład do kafelek/ceramiki

98,90 zł
Brutto

Szybkoschnąca farba gruntująca na bazie żywicy o wyjątkowej przyczepności. Podkład do malowania kafelek! Zalecana farba nawierzchniowa : Tikkurila Everal Aqua 10, 40 lub 80.

Służy jako grunt i podkład zarówno dla nowych, jak i uprzednio malowanych powierzchni. Dobrze przylega do powierzchni, które wymagają specjalnej przyczepności, takich jak szkło, płytki, włókno szklane, tworzywa PVC, aluminium, blacha ocynkowana i powierzchnie pokryte farbą alkidową i katalityczną.

Podkład jest w kolorze białym.

Szybkoschnąca farba gruntująca na bazie żywicy o wyjątkowej przyczepności. Podkład do malowania kafelek! Zalecana farba nawierzchniowa : Tikkurila Everal Aqua 10, 40 lub 80.

Służy jako grunt i podkład zarówno dla nowych, jak i uprzednio malowanych powierzchni. Dobrze przylega do powierzchni, które wymagają specjalnej przyczepności, takich jak szkłopłytkiwłókno szklanetworzywa PVC, aluminium, blacha ocynkowana i powierzchnie pokryte farbą alkidową i katalityczną.

Grunt do trudnych podłoży z możliwością barwienia

Tikkurila Otex służy jako grunt i podkład zarówno dla nowych, jak i uprzednio malowanych powierzchni. Dobrze przylega do powierzchni, które wymagają specjalnej przyczepność, takich jak szkło, płytki, włókno szklane, tworzywa PVC, aluminium, blacha ocynkowana i powierzchnie pokryte farbą alkidową i katalityczną.

 

Tikkurila Otex może być barwiony zgodnie z kartą kolorów Tikkurila Symphony.

Opis

Wykończenie
Głęboki Mat
Wydajność ( m²/L )
10
Metoda Aplikacji
pędzel, wałek, natrysk
Zalecana ilość warstw
1
Czas schnięcia jednej warstwy
1h
Czas pomiędzy położeniem drugiej warstwy:
24

Zobacz także

  • Zarejestruj

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj konto