Tikkurila nature white

129,90 zł
Brutto

Najnowszej generacji, wodorozcieńczalna, biała, lateksowa farba akrylowo-kompozytowa. Zawiera składniki roślinne. Przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Tworzy piękne, matowe, odporne na zmywanie wykończenie.

Pojemność

Najnowszej generacji, biała farba do wnętrz, w której część surowców nieodnawialnych została zastąpiona składnikami odnawialnymi. Dla Tikkurila Nature White 30% całkowitej zawartości węgla organicznego zostało zastąpione składnikami pochodzenia roślinnego (oznaczone zgodnie z ASTM D6866-18), co stanowi 7% w odniesieniu do całkowitego składu produktu. Ta optymalna zawartość składników roślinnych w farbie umożliwia utrzymanie wysokiego poziomu własności aplikacyjnych oraz trwałości powłoki

Tikkurila Nature White to matowa, biała farba do ścian i sufitów, dzięki której uzyskujemy jednorodną powłokę. Jest łatwa w aplikacji. Wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowo-kompozytowa zapewnia wyjątkową trwałość pomalowanej powierzchni oraz efekt finalny o jednolitym połysku.

Tworzy piękne, matowe wykończenie wnętrza, które można wielokrotnie czyścić. Farba odznacza się doskonałą odpornością na zmywanie i szorowanie na mokro (klasa 1 według PN-EN 13300), dzięki czemu jest odporna na wielokrotne mycie.

Opis

Wykończenie
Mat
Wydajność ( m²/L )
13
Metoda Aplikacji
pędzel, wałek, natrysk
Czas schnięcia jednej warstwy
0,5h
Czas pomiędzy położeniem drugiej warstwy:
2h

Specyficzne kody

ean13
6408070116531
  • Zarejestruj

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj konto